Eğitim-Bir-Sen Başkanı Yılmaz Çakıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kelkit Belediye başkanı Ünal YILMAZ’ ı ziyaret ettiler. Eğitim-Bir-Sen Başkanı Yılmaz Çakıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Başkan YILMAZ’ ı ziyaret ederek , 15 Temmuz Kalkışmasında göstermiş olduğumuz dik duruş nedeniyle Plaket takdiminde bulundular. Kelkit Belediye Başkanı Ünal YILMAZ , Eğitim-Bir-Sen Başkanı Yılmaz Çakıcı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Kendilerine verilen bu anlamlı hediye için Teşekkür ediyorum dedi.
![Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulundan , Başkan Yılmaz’a Plaket](https://www.kelkithaber.tv/wp-content/uploads/2016/11/egitim-birsen-yonetim-kurulundan-baskan-yilmaza-ziyaret-kelkithaberTv.jpg)